Turunduse uudiskirjad

SA Hiiumaa Arenduskeskus kuulutas välja hanke veebiportaali hiiumaa.ee arendamiseks

Hanke raames ootame hinnapakkumisi uue ja kaasaaegse sihtkohta tutvustava veebiportaali www.hiiumaa.ee arendamiseks. Uus veebiportaal peab pakkuma abistavat sisu kolmel erineval tasandil teemalehtede või alamveebide kaudu. Sihtgruppideks on kohalikud elanikud, kohalikud ettevõtjad sh. väike-ettevõtted ja sihtkoha külastajad. Uus veebiportaal valmib kolmes etapis kolme aasta jooksul. Uuelt lehelt ootame funktsionaalsust, võimalikult palju automatiseeritud tegevusi, info leidmise hõlpsust, kaasaegset visuaalset välimust ja vastavust tänapäevastele digitaalsetele nõudmistele. Uus veebiportaal on kahes keeles, eesti ja inglise v.a puhkaeestiga liidestatav osa.

Pakkumuste juures hinnatakse nii hinda kui ka kvalitatiivseid näitajaid.
Pakkumiste esitamise tähtaeg on 27. mai 2019. Riigihanke tingimused ja alusdokumendid leiab e-riigihangete keskkonnast riigihanked.riik.ee/register.

Hange on rahastatud LEADER/PRIA meetmest 4, Arengukoostöö. Kostöös osalevad SA Hiiumaa Arenduskeskus, Hiiumaa vald, Hiiumaa turismiliit MTÜ, Hiiumaa ettevõtjate liit MTÜ, SA Hiiumaa muuseumid,  Mainegrupp OÜ, SA Hiiumaa Sadamad, Hiiumaa Tarbijate Ühistu ja  MTÜ Hiiukala