Turunduse uudised

Loov Hiiumaa 2025 teekaart

Teekaart Hiiumaa loomemajanduse arendamiseks aastani 2025 (valmis november 2019)

Loov Hiiumaa teekaardi eesmärgiks on luua võimalused saarel loomemajanduse arendamiseks ja pakkuda välja lahendusi, kuidas muuta Hiiumaa nii kohalike kui külastavate loomeinimeste ja professionaalide seas senisest veelgi atraktiivsemaks.
Soovime pakkuda saareelanikele paremat elu- ja ettevõtluskeskkonda ning turistidele huvipakkuvat ja kvaliteetset külastuskogemust. Oluline osa Hiiumaa eripärast on see, et siinsed aktiivsed tegijad nii kohalikud kui ka suvehiidlased, kelle hulgas on nii Hiiumaa juurtega inimesi, aga ka inimesi, kes lihtsalt tunnevad väga tugevat sidet Hiiumaaga.

Loov Hiiumaa teekaardi koostamist toetas MTÜ Loov Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse loomemajanduse arenduskeskuste toetamise meetmest rahastatud projekti "Loov Eesti+Maa" vahenditest. Projekti rahastastakse EASi Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.