Turunduse uudised

Kutse turismiasjaliste ümarlauale 6. novembril

Hea turismiasjaline, ootame sind 6. novembril algusega kell 11 Kärdlasse, Moemuusa Disainivabriku saali, et teha kokkuvõtted möödunud turismihooajast ja arutleda turismisektori arenguvõimaluste üle Hiiumaal.

Tutvustame SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja Hiiumaa turismiliidu 2020 tegevusplaane, valla esindajad tutvustavad arendusobjekte ning jäätmekorralduse uusi lahendusi Hiiumaal.

Külla tulevad Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Turismiarenduskeskuse esindajad, kes tutvustavad Visit Estonia profikeskkonda ja e-akadeemia võimalusi.

EASi Saksamaa esindajad räägivad Saksa turistidest ja sealsest turismiturust.

Ümarlauale järgneb turismiettevõtete ärimudelite arendamise lühikoolitus ja toetusvooru tutvustus turismiettevõtete juhtidele ning müügi- ja turunduspersonalileÄrimudelite arendamise koolitus ja mentorlus on eeltingimus ärimudelite rakendamise toetuse taotlemiseks ja saad selle kohta rohkem lugeda SIIT.

Registreeri ennast siin http://bit.ly/turismiümarlaud2019

KAVA

11.00 Avasõnad; tagasivaade möödunud turismihooajale SA Hiiumaa Arenduskeskuse ja Hiiumaa turismiliidu tegevusplaanid 2020 a. turismivaldkonnas.

12.00 KERGE EINE

12.30 ümarlaud jätkub, ühine arutelu.

13.00 Teemablokk:

• Fookuses Saksa turg ja Saksa turistid - Piret Koodi, EAS TA
  • VisitEstonia professionaalidele, tutvustus ja koostöövõimalused - Piret Koodi
  • E-akadeemia. Ettevõtte enesehinnangu keskkond koos juhenditega - Imbi Martinson EAS TA
  • Online jalajälg ehk Review Pro - Imbi Martinson

14.45 valla uudised ja uued korrad (jäätmemajandus, reklaamikord jt.) Reili Rand

15.15 KOHVIPAUS

15.30-16.30 Turismiettevõtete ärimudelite arendamise lühikoolitus ja toetusvooru tutvustus - Jane Jakobson EAS TA

Mudel on mõeldud väliskülastajatele teenuseid pakkuvatele turismiettevõtjatele: majutusettevõtjad, toitlustusettevõtjad, reisiettevõtjad, giiditeenuse ja aktiivse puhkuse pakkujad, sündmuste ja konverentside korraldajad, turismiatraktsioonide haldajad, turismivaldkonna erialaliidud ja ühendused.

Head turismiettevõtete otsustajad, see koolitus on mõeldud just teile.  Ära jäta seda võimalust kasutamata ja tule kohale! Ümarlaua raames on koolitus tasuta. Tallinnas 5.-6. novembril koolitusel osalemine on tasuline. Koolituse maksumus on 100€ organisatsiooni kohta.

Lisainfo: Anne-Ly Torstensson anne-ly.torstensson@hiiumaa.ee tel +372 56060711 või Mari-Liis Hirv mari-liis.hirv@hiiumaa.ee tel +372 56609307