Uudised ettevõtjale

Koolitus: Sihtgrupile sihitud sõnumi koostamine. Liftikõne. EDASI LÜKATUD

Toimumise aeg: toimumise aeg selgub peale karantiini lõppu

Kestus: 8 akadeemilist tundi

Koolitusele registreerimine   https://surveer.com/s/SCXB6MC7

Koolitaja: Märt Treier, T-kaaslane OÜ

I osa Sihtgrupile sihitud sõnumi koostamine.

Koolituse eesmärk on suurendada osalejate oskust kirjutada sõnumeid nii, et need kõnetavad määratud sihtgruppi ehk siis neid, kes on kliendid.

Koolituse vajalikkus: Sõnumi selgus, stiil ja sihtgrupi jaoks sobiva meediumi valik on määravad sihtgrupi tabamiseks ja tegutsema ajendamiseks. Sõnumi koostamine ja sõnumi edastamise plaani läbitöötamine ja elluviimine on väga olulised.

Koolituse tulemusena osaleja:

·         oskab koostada ja edastada sõnumit kirjas määratud sihtgruppidele;

·         oskab kavandada strateegilist kommunikatsiooni;

·         teab , kuidas kasutada erinevaid kommunikatsioonivõtteid, -kanaleid ja -formaate organisatsiooni siht- ja sidusgruppideni jõudmiseks;

Koolituspäevale eelnev iseseisev töö: oma teadmiste baasil osaleja poolt valitud sihtgrupile sõnumi kirjutamine. Kodutöö detailsem juhis saadetakse osalejatele märtsi alguses.

II osa Efektiivse liftikõne tegemise nipid

Koolituse eesmärk: anda juhised ning harjutada läbi liftikõne ehk lühike kõne, mis kuulajas tekitab huvi ja tahtmise sinuga kas praegu kohe või kunagi hiljem edasi suhelda.

Koolituse vajalikkus: Igal inimesel, kes ennast või oma toodet/ teenust kellelegi müüa soovib, peaks taoline kõne valmis olema mõeldud juhuks, kui ennast ootamatult kellelegi presenteerima peab.

Koolituse tulemusena osaleja:

•             teab kuidas koostada liftikõne ning oskab seda vajadusel praktikas kasutada.

Osalustasu a' 24.00 eurot (koos käibemaksuga)