Võtame tööle turismi- ja turundusspetsialisti

SA Hiiumaa Arenduskeskus võtab tööle turismi- ja turundusspetsialisti

Sinu töö sisuks on:

• Hiiumaa turismiarendus- ja turundustegevuste strateegiline planeerimine, koordineerimine, elluviimine
  • koostöö Hiiumaa turismiettevõtjate, turismiasjaliste, omavalitsuse, EASi turismiarenduskeskuse ja MTÜga Lääne-Eesti Turism
  • veebilehe Hiiumaa.ee projekti juhtimine

Ootame Sind kandideerima kui Sa:

• omad kõrgharidust ja töökogemust eelistatult turismi- või turundusvaldkonnas
  • oled suurepärane suhtleja, sihikindel, nutikas, korrektne ja kohusetundlik
  • valdad vabalt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas

Pakume Sulle:

• toredat ja toetavat kollektiivi
  • puhkust 35 päeva aastas
  • põnevat ja vaheldusrikast tööd
  • paindlikku tööaega ja kodukontoris töötamise võimalust
  • suurepärast võimalust tutvustada kõige kaunimat sihtkohta maailmas

Saada oma CV koos palgasoovi ja motivatsioonikirjaga hiljemalt 10.juuniks liis.remmelg@hiiumaa.ee. Lisainfo: Liis Remmelg, tel 5055709.