Veebivärav Hiiumaa.ee uuenes

Hiiumaa.ee on nüüdsest uues kuues. Hetkel eestikeelsele lehele lisandub lähiajal inglise keelne, seejärel ka soome- ja venekeelne leht.

Hiiumaa.ee lehele on koondatud ühtlasi saare külalistele oluline info. Söögi- ja majutuskohad on kantud ka eraldi kaardirakendusele. Sündmuste korraldajad ja teenusepakkujad, kelle infot lehel veel ei ole, on oodatud seda lisama. Teenuse lisamiseks tuleb täita Hiiumaa.ee lehel olev ankeet. Turismivaldkonnaga seotud teenused palume lisada Visit Estonia andmebaasi, sest need liidestatakse Hiiumaa.ee lehele sealtkaudu.

Hiiumaa uue veebivärava ehitas riigihanke võitnud veebiarendusettevõte OÜ 1k-digital.com vabavaralisele platvormile. Hiiuma.ee kujunduses on lähtutud sihtkoha stiiliraamatust, mille looja on agentuur Imagine AD. Projekti rahastas PRIA Leader-meetmest.

Korteriühistute nõustamine