Tootepakendi koolitus 16 mai 2019

Tule väikeettevõtjatele mõeldud koolitusele, kus õpetame looma tõhusaid pakendeid.
Koolituselt leiad vastused järgmistele küsimustele:

Mille jaoks on pakendit vaja ning kuidas seda tõhusalt kasutada nii müügitöös kui ka hinnakujunduses? Pakendikujunduse lähteülesande koostamine. Pakend kui infokandja. Kujundus ja trükitehnoloogia piirangud. Kleebised või trükk pakendil?
Näiteid ja inspiratsiooni pakendi materjalide ning teostuse valikul.

Koolitab Markko Karu. Ta on mitmekülgne disainer, kes töötab nii toodete ja teenuste toimimisloogikate kui välisilmega. Alates 1996. aastast on ta olnud tegev graafilise disaineri, animaatori, AD ja loovjuhina. 2004. a kaasasasutas Markko disainibüroo Velvet, aastal 2009. teenusedisaini ja brändinguettevõtte Brand Manual. Aastast 2014. on ta tegev lektori ja konsultandina tootearenduse ja kommunikatsiooni teemadel ning osaleb mitme iduettevõtte asutajateringis (Qminder, Hourdini, Skillific). Markko on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tootedisaini erialal ning omandanud magistriklassi Tartu Ülikoolis virtuaalteenuste arenduse ja disaini alal.

Koolituse tasu 25 eurot, millele lisandub käibemaks.
Registreeru SIIN hiljemalt 12. mail -> http://bit.ly/pakendikoolitus2

Koolitus toimub 16. mail Kärdlas COOP koosolekuruumis (Heltermaa mnt 16).

Pakendikoolitust korraldab Loov Eesti koostöös SA Hiiumaa Arenduskeskusega. See on osa Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest.

Ajakava:

10:00–11:15 Koolitus
11:15–11:30 Kohvipaus
11:30–12:30 Koolitus
12:30–13:30 Lõuna (hinna sees, koha peal)
13:30–14:45 Koolitus
14:45–15:00 Kohvipaus
15:00–16:00 Koolitus

Osalustasu 30.00 (sh käibemaks 20%).

Katrin Sarapuu tel 53415285 katrin.sarapuu@hiiumaa.ee