11.02.19

Toimetaja: KATRIN SARAPUU

Sisuturunduskoolitus Lääne-Eesti turismiettevõtjatele

KOOLITUS HIIUMAA ETTEVÕTJALE
20.11 Pärnus või 23.11 Haapsalus.
Planeeri oma aeg juba täna, sest kohtade arv piiratud.

Koolitaja Priit Kallas: "Sisuturundus on muutunud üha tähtsamaks,see on üks olulisemaid veebiturunduse võtteid, millele rajaneb edu nii sotsiaalmeedias kui meiliturunduses. Sisuturundus aitab huvilist juhatada ja enda poole kallutada tükk aega enne seda, kui ta on valmis esimest kontakti tegema.

Ühepäevaste koolituste esialgsed plaaneeritud toimumiskohad on 20. novembril Pärnus ja 23. novembril Haapsalus. Sõltuvalt registreerunud osalejate asukohast ja soovidest, saame toimumiskohti vajadusel muuta - anna oma eelistusest teada registreerimisvormil selle lingi kaudu link registreerimiselehele
Koolituse osalustasu ühele on kuni 15.09.2018 55€/in,
mitme osaleja korral ühest ettevõttest 49€/in. Alates 16.09 hind 65€/in.

Hind sisaldab koolitust, materjale, kahte kohvipausi ja lõunat.
Päeva kestvus orienteeruvalt 10-16.30. Osalejate arv on piiratud.

Koolitaja Priit Kallas (Dreamgrow digiagentuur)
on sisuturundusega tegelenud 15 aastat. Selle aja jooksul valminud rohkem kui 1500 artiklit ja lugu on jõudnud 4 miljoni lugejani üle maailma. Priit on kirjutanud turundusest, psühholoogiast, reklaamist, müügist ja enesearendamisest. Lisaks sellele on kogemusi kogunenud ka paljude klientide sisuturundusega väga erinevates valdkondades.

Koolitused Hiiumaal vastavalt teie soovile ja teie organisatsiooni vajadustele! Hetkel täitmisel olevad koolitused Hiiumaal on leitavad meie koolituskalendrist. Ootame ka sinu soove ja ettepanekuid, et korraldada järgmine koolitus Hiiumaal just sinu jaoks! Saada oma mõtted: arenduskeskus@hiiumaa.ee