Seminar: Jätkusuutlik mürgivaba tootmine - kes kehtestab reeglid? 12.12.2018

SEMINAR Hiiumaa ettevõtjatele ja kõigile teistele huvilistele
Kärdlas, Tuuru majas

12.detsember 2018 päevakava

11.45   Kogunemine ja tervituskohv
12.00   Ettekanded:
1. Sissejuhatus - Globaalsed trendid ja jätkusuutliku majanduse mudel Põhjamaades
2. Biomajandus ja mahemajandus  - kus on innovatsioon
3. Alternatiivsed majandusharud maa piirkondades. Põhjamaade, Leedu ja Setomaa näitel
4. Eesti väärtuspakkumised – õhk, vesi, pindala…
5. Kuidas targalt biojäätmeid kasutada, putukatööstuse võimalused
Seejärel:
Avatud mõttekoda - Hiiumaa bio- ja mahemajanduse väljavaated, kas saab veel paremini?
Hiiumaa ettevõtjate võimalused läbi Organic Estonia ühisturunduse
Orienteeruv lõpp 16.30