PRIA mitmekesistamise investeeringutoetuse meetme 6.4 infopäev

PRIA mitmekesistamise investeeringutoetuse meetme 6.4 infopäev toimub 22. augustil kell 11-13 endises maavalitsuse saalis, Leigri väljak 5 Kärdlas.

Maapiirkonna majandustegevuse mitmekesistamise toetusmeetme eesmärk on eelduste loomine uute töökohtade tekkeks väljaspool põllumajandussektorit.

Toetuse sihtrühm: tegutsev maapiirkonna mikroettevõte, kellel on kuni 9 töötajat ja kelle 2 viimase aasta müügitulu on vähemalt 4000 eurot aastas.
Toetuse maksimaalne suurus: kuni 150 000 eurot.
Taotlusvoor on avatud 18.09-09.10.2019

Infopäeval tutvustatakse 2019. aasta sügisel avaneva taotlusvooru „Investeeringute toetamine majandustegevuse mitmekesistamiseks maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas" võimalusi ja tingimusi.

Infopäeva viib läbi Allar Korjas, Maaeluministeeriumi Maamajanduse ja konkurentsipoliitika büroo peaspetsialist

Registreeru infopäevale: https://forms.gle/5vMz7j7kmYmpmEoXA

Infopäevade korraldaja on SA Hiiumaa Arenduskeskus.
Lisainfo 53420425, Ilmi Aksli.