Otsime oma meeskonda ettevõtluskonsultanti

OTSIME OMA MEESKONDA ETTEVÕTLUSKONSULTANTI

KELLE PÕHIÜLESANDEKS ON ALUSTAVATE ETTEVÕTJATE TOETAMINE

Ootame Sinu CV´d koos palgasooviga kuni 31. august 2020 aadressile liis.remmelg@hiiumaa.ee

Ootame sind kandideerima, kui sind iseloomustab:

• väga hea suhtlusoskus ja initsiatiivikus
  • sihikindlus ja järjepidevus eesmärkide saavutamisel
  • hea analüüsi ja ajajuhtimise oskus
  • rõõmsameelsus, avatus ja erialane uudishimu ettevõtlusmaailma vastu
  • tahe Hiiumaa ettevõtluskeskkonda arendada

Sinu kogemustepagasis on:

• aktiivselt ettevõtjaks olemise kogemus
  • eelnev kogemus kokkupuutel äriklientidega
  • projektide ja eelarve juhtimise kogemus
  • teadmised ettevõtlusvaldkonnast ja Euroopa Liidu struktuurfondidest
  • hea inglise keele oskus

Töö kirjeldus:

• potentsiaalsete ja alustavate ettevõtjate nõustamine asutamisprotseduuridel, äriplaani ja finantsprognooside koostamisel, toetusvõimaluste ja partnerite leidmisel ning arendusplaanide hindamisel
  • ettevõtluse ja ettevõtluskeskkonna arengut toetavate projektide ning ürituste algatamine, turundamine ja korraldamine
  • kontaktvõrgustiku, info- ning andmebaaside haldamine ja lepingute ning projektidega seotud aruandluse koostamine
  • aktiivne suhtlus koostööpartneritega

• Omalt poolt pakume sulle võimalust teha koostööd juba tegutsevate ettevõtetega ning olla neile vajalik vastaspool vajaduste kaardistamisel ja informatsiooni jagamisel. Sind ootab põnev ja vaheldusrikas töö ning tore ja toetav kollektiiv.

Lisainfo: +372 5055709 või liis.remmelg@hiiumaa.ee

Hiiumaa Arenduskeskus kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste võrgustikku, kus töötab üle 170 spetsialisti ja konsultandi. Pakume nõustamist ja/või arenguvõimalusi ettevõtjatele, investoritele, mittetulundusühingutele ja kohalikele omavalitsustele. Algatame ning viime ellu piirkonna konkurentsivõimet tõstvaid projekte.