Messikülastused 2020

Oleme Arenduskeskustes üle Eesti kokku panemas 2020. aasta messikülastusi. Kokku korraldavad maakondlikud arenduskeskused 10 messikülastust aastas, mille osaluskulud kaetakse kuni 50% ulatuses.

Messikülastuste eesmärk on toetada piirkondlike ettevõtete tootearenduslikke väljavaateid, müügitulu ja ekspordimahtu.

Hiiumaa Arenduskeskus on sel aastal korraldanud Formex (Rootsi) messikülastuse. Kogu messikülastuste valik käesoleval aastal on näitena üleval siin: https://www.arenduskeskused.ee/ettevotete-messikulastused/

Ettepanek:

Ootan Teie ja teie liikmete ettepanekuid, milliste messikülastuste vastu võiks olla huvi 2020. aastal. Võimalusel palun ettepanekud esitada siin: http://bit.ly/2020messid

Palun tagasisidet hiljemalt 11. septembriks (kolmapäev).

Lisaküsimused ja ettepanekud võib saata ka otse: liis.remmelg@hiiumaa.ee