Koolitus: Toote pakend-erinevad kujunduslahendused ja -võimalused

Koolitus toimub reedel, 25 oktoobril 2019 Moe Muusa Disainivabrikus, Vabaduse tn 4a, Kärdla.

Tootele annab lõpliku viimistluse pakend ja hea pakend teeb ära suure osa toote turundusest.
Koolituselt leiad vastused järgmistele küsimustele:

Mille jaoks on pakendit vaja ning kuidas seda tõhusalt kasutada nii müügitöös kui ka hinnakujunduses? Pakendikujunduse lähteülesande koostamine. Pakend kui infokandja. Kujundus ja trükitehnoloogia piirangud. Kleebised või trükk pakendil?
Näiteid ja inspiratsiooni pakendi materjalide ning teostuse valikul.

Koolitus on tasuta.

Registreeri koolitusele: https://surveer.com/s/S9VTBWJ7

Ajakava
9:00- 10:30 koolitus
10:30-10:45 paus
10:45- 12:15 koolitus
12:15-13:00 lõuna (osalejate omal kulul)
13:00-14:30 koolitus
14:30-14:45 paus
14:45-16:15 koolitus

Ekspert- koolitaja  Eili Taavits  omab pikaajalist juhi- ja projektijuhi kogemust trüki- ja tootmisagentuurist Print House. Igapäevane suhtlus erinevate tootjatega on andnud väga hea koostöökogemuse ja ülevaate nii ofset- kui digitrükikodade võimalustest. Eili on koostööd teinud väga erinevate valdkondade ettevõtetega: Honda Eesti, Monton, Statoil Eesti, Riigikantselei, Eesti Disainikeskus, Saint-Gobain Eesti, Ülemiste City, Eesti Gaas jne. Lisaks on ta olnud nõustajaks EU2017 eesistumise raames kõrgetasemeliste saadikute kingituste kontseptsiooni välja töötamisel, valmistamisel, pakendamisel ja logistika osas. Tallinna Loomeinkubaatori mentor teemadel: tehnilised nüansid pakendi välja töötamisel; pakendi materjali valik ja kujunduse ühtsus; pakendi tootmisvõimalused.