Koolitus : Efektiivne ajajuhtimine 05 juuni 2020

05 juuni 2020 Kärdla raamatukogus

Kestus: 8 akadeemilist tundi, kell 9:00-16:15

Koolitusele registreerimine  https://surveer.com/s/NXJVBWZ4
NB! Kohatade arv on piiratud.

Koolituse eesmärk on suurendada osalejate teadlikkust aja efektiivsest kasutamisest, jagada häid praktilisi nippe ning igakülgselt toetada osalejaid isikliku ajajuhtimise süsteemi tõhustamisel.

Koolitusel käsitletavad teemad ehk asjad millele saab teadmised koolitusel läbinu, et neid saaks ise edaspidi kasutada:
• Kuidas omada ülevaadet kõigest, mis teoksil, ja vältida asjade unarusse jätmist?
• Kuidas erinevatele tegevustele prioriteete määrata?
• Kuidas päeva planeerimisel kasutada aja plokkide või sahtlite põhimõtet?
• Kuidas teha õigeid asju õigel ajal õiges kohas ja seega aega võita?
• Kuidas tulla toime päeva hakkivate ootamatuste ja ajaröövlitega?
• Kuidas juurutada enda isiklik hea ajakasutuse süsteem?
• Kuidas koosolekuid ja töötubasid efektiivselt juhtida?

Koolitusmeetodid: loeng, grupitöö ja iseseisev töö.
Lisaks koolituspäeval koos õpitule, antakse osalejatele ka kodune iseseisev töö.
Koolitus on väga praktilise suunitlusega ning osalejaid kaasav. Koolitusel on kasutusel mitmeid coachingu elemente (aktiivõppe, active learning, meetodeid), et osalejad saaksid enda igapäevaseid tegemisi analüüsida ning sooritada neid veelgi efektiivsemalt. Coachingu metoodika ja tehnikad tuginevad mõtteviisil, et inimene ise tajub, mis on tema elus ja töös ettetulevate takistuste lahendamiseks vajalik.

Koolituse läbiviija on Priit Kuuskme (Tarkusepuu OÜ)

Koolituse teevad eriliseks mitu head asja:
• Esiteks kindlasti see, et koolitus on praktilise iseloomuga. Priit Kuuskme on erinevaid ajajuhtimise raamistikke ning tehnikaid kasutanud üle 20 aasta, koolitus on paljuski kogemuse baasil omandatud teadmise edasi andmine
• Teiseks. Koolitusel kombineeruvad praktiline ajajuhtimise kogemus ning coaching'u tehnikad, mistõttu tagab see unikaalne kooslus hea õpitulemuse
• Ning kolmandaks. Koolitus ei lõpe klassiruumis, kõik osalejad innustatakse koolitusel räägitut igapäevaelus proovima ja katsetama. Julgustatakse leidma iga osaleja isiklikke „nippe" ja „nõkse", kuidas aega paremini kasutada ning kokkuvõttes ka oma elu paremini juhtida. Kuidas olulisi asju ära teha.

Hind a' 30 eurot + käibemaks 20%

Ajakava