11.02.19

Toimetaja: KATRIN SARAPUU

Kogukonnateenuste koolitus ja õppereis Saaremaale

Hiiumaa MTÜde arenguprogramm keskendub sel aastal kogukonnateenuste välja arendamisele.

Programm koosneb kahest koolitusest ja õppereisist.

Programmi kava:

1. Kogukonnateenuste teooria ja praktika

toimub 12. aprillil 2019 algusega kell 11 Orjaku külamajas.

Omatulu teenimise, külamaja ning kogukonna majandamise teemal räägivad Kaja Juulik Karala Külaseltsist ja Krista Riik Kavandi Kandi Seltsist Saaremaalt.

2. Äriplaani koostamine

26. aprillil ja 3. mail kell 13 – 17 Tuuru maja II korruse õppeklassis

Koolituse viib läbi Hiiumaa Arenduskeskuse ettevõtluskonsultant Ilmi Aksli.

3. Õppereis Saaremaale

Toimub 17.-18. mail. Kavas on külastada vabaühendusi, kes pakuvad kogukonnateenust ja on sellega edukalt hakkama saanud.

Osaleja omapanus on 30 eurot (koolituste kohvipausid ja lõunad), mis tuleb tasuda enne koolituse algust esitatud arve alusel.

Koolitusprogrammi registreerimine kuni 5. aprillini kaja.sormus@hiiumaa.ee või telefonil 5345 9558 või siin.

Oodatud on vabaühendused, kes juba osutavad kogukonnateenust või kellel on see plaanis. Soovitavalt 2 inimest ühest MTÜst.

Lisainfo: Kaja Sõrmus, MTÜde konsultant, e-post kaja.sormus@hiiumaa.ee, tel 5345 9558.

Koolitusprogrammi läbiviimist rahastab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.