Hiiumaa ettevõtlike naiste arenguprogrammi esimene poolaasta on läbitud!

05.04.2019 toimus Hiiumaa ettevõtlike naiste arenguprogrammi I kohtumine, mis leidis aset Rannapaargus.

Kohtumisel said osalejaid omavahel tuttavaks ning genereerisid grupitööna uusi out of box ideid. Grupitööde tulemusel valmisid kompaktsed äriplaanid ühel lehel.

Esinejaks oli BPW Estonia president Ester Eomõis, kes tutvustas klubi tegevust ning viis läbi inspiratsioonikoolituse „Kõik on võimalik".

BPW Estonia (endine EENA) asutati 1992. aastal. Hetkel tegutseb Eestis kuus klubi ligi 130 liikmega.

07.06.2019 toimus Hiiumaa ettevõtlike naiste arenguprogrammi II kohtumine.

Osalejad külastasid Triibuvineer OÜ-d, kus ettevõtte omanik Helen Teigar tutvustas oma tegevust ning viis läbi juhendatud töötoa. Töötoas valmisid naistel meisterliku kergusega ägedad triibulised disaintooted.

Ettevõttest täpsemalt:

Seejärel esines kohvikus Hõng Mirjam Hunt Kukupesa OÜ-st. Mirjam rääkis oma teekonnast ettevõtluseni, ettevõtjaks olemise rõõmudest ja muredest ning andis häid nippe ja soovitusi, milleni ta ise läbi praktika jõudnud on. Inspireerivast esinemisest leidsid äratundmisrõõmu nii alustavad kui ka juba staažikad ettevõtjad.

Ettevõttest täpsemalt: