Ettevõtjate infokiri 20.05

Tänasest infokirjast leiad:

• Küsitlus: viiruskriisi mõjud Hiiumaa ettevõtetele
  • Osale riiklikul Ettevõtluse Auhinna konkursil
  • Infoseminar loomeettevõtete arenguplaani elluviimise toetuse kohta
  • Ettevõtjate inspiratsioonihommik: NEUROTURUNDUS

Küsitlus aitab kaasa Hiidlaste Koostöökogu poolt 2021. aasta sügisel avatava Covid-19 taastekava meetme väljatöötamisele.

Vastamise tähtaega pikendati kuni 24. mai: http://bit.ly/covidmõju_Hiiumaa

Kutsume esitama oma ettevõte üle-eestilisele Ettevõtluse Auhinna konkursile, kuhu sel aastal on lisatud Turismiedendaja auhinnakategooria.

Tunnustuse saavad:

• Aasta ettevõte
  • Aasta innovaator
  • Aasta eksportöör
  • Aasta välisinvestor
  • Aasta turismiedendaja
  • Aasta disainirakendaja
  • Aasta pereettevõte
  • Konkurentsivõimelisim suurettevõte
  • Konkurentsivõimelisim väike- ja keskettevõte
  • Konkurentsivõimelisim mikroettevõte
  • Konkurentsivõimelisimad ettevõtted valdkonniti
  • Aasta noor ettevõtja

„Ettevõtluse auhind 2021" on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtjatele. Konkursi eesmärk on tõsta esile innovaatilisi ja edumeelseid ettevõtteid, tunnustada ettevõtlikkust ja parimaid Eesti ettevõtteid.

Kandideerida saab kuni 5. juulini.

Lisaks ettevõtluse auhinna konkursile toimub paralleelselt Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Eesti ettevõtete konkurentsivõime edetabeli konkurss.

Kahe konkursi parimatest valitakse aasta ettevõte 2021.
Loe lisa: https://www.eas.ee/ettevotluseauhind/

Infoseminar loomeettevõtete arenguplaani elluviimise toetuse kohta

Ootame loomemajanduse valdkondades tegutsevaid ettevõtjaid toetusskeemi „Loomemajanduse valdkonnas tegutseva ettevõtte arenguplaani elluviimise toetus" infoseminarile, kus jagame infot toetuse tingimuste ja taotlemise kohta.

Toimub: 26. mai 10:00-11:00

Toetus on suunatud ambitsioonikatele väikese- ja keskmise suurusega loomevaldkonna ettevõtetele.

Toetatakse uuenduslike lahenduste väljatöötamist ja rakendamist, samuti toodete, teenuste, tehnoloogiate ning protsesside ja personali arendamist. Toetus sobib ka uute turuvõimaluste loomiseks ja ärimudelite nüüdisajastamiseks.

Toetusskeemi eelarve on 1 000 000 eurot.

Rohkem infot leiab EASi veebist: Loomeettevõtete arenguplaani elluviimise toetus - EAS

Ettevõtjate inspiratsioonihommik: NEUROTURUNDUS

Ettevõtjate inspiratsioonihommikule tuleb Andres Kuusik kõnelema sellest, mis paneb inimesi teatud teenuseid või tooteid eelistama ja ostma ning kuidas seda teadmist tootearenduses ja turunduskommunikatsioonis reaalselt ära kasutada.

• neuroturundus ehk ostuotsuse psühholoogiline mõjutamine
• pilgujälgimise ja emotsioonide mõõtmise meetod
• millist infot saame, kui kombineerida nutikalt turu-uuringud neuroteadusega
• olulisemaid avastused ja praktilisi ettepanekuid, mida erinevate uuringute käigus välja on tulnud

Aeg: 27.05 kell 9:00-10:30
Koht: Zoom veebikeskkonnas
Osalemine: tasuta
Vajalik on eelnev registreeriminehttp://bit.ly/inspiratsioonihommik2705

Andres Kuusik on Tartu ülikooli majandusteaduskonna turunduse õppetooli juhataja. Ta on 15 aastat töötanud erasektoris erinevatel turundusega seotud ametikohtadel alates spetsialistist kuni turundusjuhini välja. Viimase 10 aasta jooksul on ta konsulteerinud ja koolitanud paljusid ettevõtteid peamiselt turunduse strateegilise juhtimise ja tarbijakäitumise teemadel.
Neuroturunduse labor tegutseb Tartu Ülikooli majandusteaduskonna turunduse õppetoolis tarbijauuringute keskusena Tartus. Katseid viiakse läbi nii Eestis ja välismaal.

Hea Hiiumaa ettevõtja! Milliseid esinejaid ja koolitajaid ootad ning mis teemadel sooviksid mõtteid vahetada?

VASTA KÜSITLUSELE

Koondame Hiiumaa arenduskeskuse Facebooki ürituste alla kasulikke üle-eestilisi e-loenguid ja seminare.

ÜRITUSTE KALENDER

Info edastas