Alustava ettevõtja baaskoolitus 2019

KOOLITUS HIIUMAAL

Alustava ettevõtja baaskoolitus annab vajalikud alusteadmised potentsiaalsetele ja alustavatele ettevõtjatele ning loob teadmised ja oskused ettevõtte asutamiseks.

SIHTGRUPP: alustav ettevõtja

OSALEMINE: sooviavalduse põhjal, osalejate arv on piiratud.

OSALEMISTINGIMUSED: koolitus on osalejatele TASUTA! Koolituse lõpetamise tingimus on osalemine vähemalt 5-l koolituspäeval (70%).

REGISTREERUMINE kuni 08.03.19https://goo.gl/forms/NTsKcHFINEY8D4fb2

ASUKOHT: Tuuru maja, Vabrikuväljak 1, Kärdla

Koolitus kestab 7 päeva (56 akadeemilist tundi), mille raames käsitletakse järgmiseid mooduleid:

16.03-17.03.2019 Andro Kullerkupp

I moodul: Strateegiline planeerimine väikeettevõttes

• Sissejuhatus koolitusprogrammi
  • Äriidee ja visioon
  • Ärimudel. Ärimudeli ja äriplaani seosed
  • Strateegia
  • Ärimudeli arendus. Toote/teenusedisain
  • Väliskeskkonna analüüs

30.03-31.03.2019 Kristo Krumm

II moodul: Turundus ja müük

• Turundusuuringud
  • Turundusstrateegia. Turundustööriistad ja  -valikud
  • Turundusplaani koostamine. Hinnastrateegia
  • Müügimudeli valik sõltuvalt ärimudelist
  • Müügipsühholoogia ja -argumendid. Liftikõne
  • Müügiplaani koostamine

20.04-21.04.2019 Kristo Krumm

III moodul: Finantsjuhtimine ja -planeerimine

• Ettevõtlusega seotud maksud
  • Finantsaruanded ja raamatupidamine
  • Eelarve koostamine. Tasuvusuanalüüs.
  • Investeeringute planeerimine
  • Finantsprognooside koostamine

18.05.2019 Andro Kullerkupp

IV moodul: Juhtimine. Äriplaanide esitlused

• Juhi roll ja enesejuhtimine
  • Meeskond ja partnerid
  • Äriplaanide esitlused.

Koolitus on ülesehitatud praktilistel ülesannetel ja need toimuvad aktiivõppe meetodil, sisaldades arutelusid, rühmatöid, kogemuste vahetamist ja näidisjuhtumite lahendamist.

Alustava ettevõtja baaskoolituse käigus saab kaardistatud kõikide osalejate ärimudel, valmib äriplaan ja tegevuskava, mis on heaks abivahendiks ettevõtte asutamisel ja arendamisel. Osalejad saavad esmase teadmise tööriistadest, mida kasutada ettevõtluse alustamisel ning soovitused koolitajatelt enda äriidee arendamist puudutavates küsimustes.

Koolitused toimuvad kõigis 15 maakonnas ning Harjumaal ja Ida-Virumaal on võimalik osaleda nii eesti kui ka vene keeles.

Baaskoolituse korraldamist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.