Toetuste uudised

« Tagasi

EV100 laste ja noorte looduse või liikumisharjumustega seotud projektide taotlusvooru tähtaeg 10. aprillil kell 15:00

EV100 ja KÜSK annavad läbi ühiste taotlusvoorude koos hoogu algatustele, mis on väärilised kingitused meie ühise Eestimaa suure juubeli tähistamiseks.

Selle konkreetse taotlusvooru eesmärk on lastele ja noortele suunatud üle-eestiliste uuenduslike unikaalsete projektide käivitamine ja elluviimine Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamise kestel. Toetame tegevusi, mis on seotud kas looduse, liikumisharjumuste kujundamise või loovuse ja nutikuse arendamisega lastel ja noortel ning omavad neile püsivat mõju.

Ootame algatustelt uuenduslikku lähenemistüle-eestilist haaret ja muidugi haakuvust EV100 eesmärkide ja põhiväärtustega. Kindlasti on lisaväärtuseks koostöö mitme partneriga.

Projekti põhitegevused (ehk kingitused Eesti Vabariigile) peab ellu viima ajavahemikul aprill 2017 – veebruar 2020. Ettevalmistuste ja korralduslike tegevustega võib aga alustada juba sellest suvest.

 

Taotlemine

Ühele projektile saab toetust küsida kuni 30% projekti kogueelarvest. Rahalist ülempiiri ühe projekti toetussummale aga määratud ei ole. Taotlusvooru kogumaht on 50 000 eurot. Toetame kulusid, mis on otseselt seotud projekti elluviimisega.

Taotlusi võivad esitada nii vabaühendused, äriühingud kui avaliku sektori asutused, eeldusel, et projekti ei plaanita taotlejale tulu teenimise eesmärgil. Peab olema aga varasem kogemus laste/noortega tegelemisel.

Tähtajaks on 10. aprill 2016 kell 15.00. 

Abiks taotlejale