Uudised kodanikuühendusele

« Tagasi

Hiiumaa Arenduskeskuse kontor ja turismiinfokeskus on alates 16. märtsist suletud

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt väljakuulutatud eriolukorraga ning sellest tulenevatest soovitustest vähendada füüsilise kontakti võimalus on Hiiumaa Arenduskeskuse kontor ja turismiinfokeskus on alates   16. märtsist suletud.

Hiiumaa Arenduskeskuse töötajad jätkavad töötamist kodukontoris ja on saadaval e-posti ning telefoni teel:

Liis Remmelg (juhataja) 5055709, liis.remmelg@hiiumaa.ee

Mari-Liis Hirv (ettevõtluskonsultant) 53054053, mari-liis.hirv@hiiumaa.ee

Ilmi Aksli (ettevõtluskonsultant) 53420425, ilmi.aksli@hiiumaa.ee

Anne-Ly Torstensson (turismi- ja turundusspetsialist) 56060711, anne-ly.torstensson@hiiumaa.ee

Merlin Lige (turismiinfospetsialist) 5045393, merlin.lige@hiiumaa.ee

Kaja Sõrmus (MTÜde konsultant / programmide koordinaator) 53459558, kaja.sormus@hiiumaa.ee

Katrin Sarapuu (projektijuht) 53415285, katrin.sarapuu@hiiumaa.ee

Henri Reeder (noorte ettevõtluskonsultant) 56624812, henri.reeder@hiiumaa.ee

Silva Jõemaa (raamatupidaja) 58864454, silva.joemaa@hiiumaa.ee

Kõik klientidele planeeritud kohtumised ja koolitused on edasi lükatud või need viiakse läbi elektrooniliste kanalite kaudu. Sellekohast infot antakse jooksvalt.

Nõustamised toimuvad e-kirjade, telefoni või mõne teise elektroonilise kanali kaudu.

Kõik kohtumised ja üritused, mis on planeeritud 16. märtsist kuni 1. maini, jäävad ära või toimuvad elektrooniliste kanalite kaudu! Pärast 1. maid toimuvate kohtumiste ja ürituste toimumise kohta saadame informatsiooni jooksvalt ning lähtume Terviseameti kui ka Vabariigi Valitsuse soovitustest ja otsustest.

Liis Remmelg

juhataja

SA Hiiumaa Arenduskeskus