Võtame tööle DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

SA Hiiumaa Arenduskeskus kutsub oma toredasse kollektiivi

DIGITURUNDUSE SPETSIALISTI

kelle töö sisuks on Hiiumaa turundusstrateegia tegevuskava elluviimine ja sealjuures:
  • veebiportaali hiiumaa.ee ja e-kanalite sisuloome
  • sotsiaalmeedia haldamine
  • kampaaniate läbiviimine
  • foto- ja videotöötlus ning kujundustööd
  • meililistide haldus ja uudiskirjade edastamine
  • tulemuste analüüsimine
Ootame Sind kandideerima kui Sa:
  • valdad vabalt eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • oled nutikas ja loov ning korrektne ja kohusetundlik
  • tunned end vabalt digiturunduses ja sa naudid haarava sisu loomist – olgu selleks tekst, disain, fotograafia, video
Pakume sulle:
  • toredat ja toetavat kollektiivi
  • paindlikku graafikut ja kaugtöö võimalust
  • puhkust 35 päeva aastas
  • põnevat ja vaheldusrikast tööd, kus Sul on vabadus lasta oma uuenduslikel ideedel lennata
  • suurepärast võimalust tutvustada kõige kaunimat sihtkohta maailmas
Saada oma CV, palgasoov ja motivatsioonikiri (palun kirjuta meile oma varasematest suurimatest saavutustest ja miks just sina oled parim digiturunduse spetsialist) või küsimused hiljemalt 22. juuliks aadressile liis.remmelg@hiiumaa.ee

Lisainfo: Liis Remmelg, liis.remmelg@hiiumaa.ee, 5055709