Hiiumaa ettevõtete tunnustamine 2019

Hiiumaa Arenduskeskus koostöös Hiiumaa valla, Hiiumaa Ettevõtjate Liidu, Hiidlaste Koostöökogu, Swedbanki ja Hiiu Lehega kutsuvad üles tunnustama Hiiumaa parimaid ettevõtjaid järgnevates kategooriates:

Aasta alustaja
Tunnustame kuni kolm aastat Hiiumaal tegutsenud ettevõtet uuendusliku idee või võimsa alustamise eest 2018. aasta tulemuste baasil.

Aasta tegija
Tunnustame 2018. aastal edukalt majandanud Hiiumaa ettevõtet.

Aasta investeerija
Tunnustame Hiiumaa ettevõtet, mis 2018. aastal on saare ja/või oma tegevuse arendusse investeerinud.

Hiiumaa sõber
Tunnustame initsiatiivikat ettevõtet või isikut, kes oma kogemuste ja teadmistega on panustanud Hiiumaa arengusse.

Kogukonna tegija
Tunnustame Hiiumaal tegutsevat sotsiaalset ettevõtet, mille tegevus on andnud 2018. aastal olulise panuse saare kogukonnale.
Sotsiaalsed ettevõtted on ühiskondliku eesmärgiga organisatsioonid, mis kasutavad oma sihi saavutamiseks ettevõtlust. Lihtsamalt öelduna – sotsiaalsed ettevõtted müüvad oma tooteid või teenuseid eesmärgiga muuta maailma paremaks.

ESITA OMA KANDIDAAT SIIN!

Kandidaate saab esitada hiljemalt 30. septembril 2019.

Hindamiskomisjon võtab kõikides kategooriates otsuse tegemisel arvesse muuhulgas: 2018. aasta majandusnäitajaid, töötajate arvu, panust maksutulu laekumisse, ettevõtte maksekäitumist, ettevõtte tegevuse seost Hiiumaaga.

Konkursile saavad oma ettepanekuid esitada eraisikud, ettevõtted, kohalikud omavalitsused, kodanikuühendused ja muud organisatsioonid, sh kandideerijad ise. Konkursile saab esitada ühe ettepaneku igasse kategooriasse.

Hindamiskomisjoni kuuluvad Hiiumaa Arenduskeskuse, Hiiumaa valla, Hiiumaa Ettevõtjate Liidu, Hiidlaste Koostöökogu, Swedbanki ja Hiiu Lehe esindajad.

Tunnustatavad kuulutatakse välja Ettevõtlusnädala raames toimuval Hiiumaa arenguseminaril, mis toimub 10. oktoobril 2019 Suuremõisa lossis.

Kontaktisik:
Mari-Liis Hirv