Ettevõtte digitaalne tööriistakast- koolitus Hiiumaal!

Aeg: 16.05.2019

Koht: Vabrikuväljak 1, Kärdla II korruse õppeklass

Oma kogemust ja praktilisi nõuandeid jagab Kaur Kivirähk ettevõttest Intelex Insight OÜ, tutvustades Microsofti tarkvarapõhiseid lahendusi ettevõttele digitaalse tööriistakasti loomisel.

Tööseminaride eesmärgiks on toetada kohalike ettevõtjate konkurentsivõime kasvu ja paremat ärilist toimetulekut ning aidata kaasa ettevõtete digitaalsele transformatsioonile.

Koolitus on osalejatele tasuta. Kohtade arv on piiratud ja vajalik on eelregistreerimine.

Registreeru siin: http://bit.ly/t66riistakast

Koolituse sisu:
o Andmete turvalisus ja andmelao loomine, andmesiirde tegemine.
o Microsoft Power BI tööriista kasutamine ärianalüütika lahenduses.
o Näpunäited interaktiivsete töölaudade loomisel lõppkasutajatele (arvutis ja mobiilis).
o Pilveteenused ja ärianalüüsi lisavõimalused sh mobiilsete seadmete kasutamine töö efektiivistamiseks.
o Strateegia loomine, jälgimine (KPI), ärimudel.
o Äriprotsesside juhtimine, jälgimine ja sidumine ärianalüütika lahendusega.

PÄEVAKAVA:
09:45 Kogunemine
10:00 Tervitus ja tööseminari/koolituse eesmärgid
10:15 Strateegia loomine, jälgimine (KPI), ärimudel
10:45 Äriprotsesside juhtimine, jälgimine ja sidumine ärianalüütika lahendusega
11:15 Andmete turvalisus ja andmelao loomine, andmesiirde tegemine
12:00 Lõunapaus (lõunasöök ei sisaldu koolituse paketis)
13:00 Microsoft Power BI tööriista kasutamine ärianalüütika lahenduses.
13:45 Näpunäited interaktiivsete töölaudade loomisel lõppkasutajatele (arvutis ja mobiilis)
14:30 Pilveteenused ja ärianalüüsi lisavõimalused sh mobiilsete seadmete kasutamine töö efektiivistamiseks
14:50 Kokkuvõte
15:00 Seminari lõpp

Registreeru siin: http://bit.ly/t66riistakast

NB! Võimalusel kaasa võtta oma sülearvuti.
Juhul kui Teil ei õnnestu koolitusel siiski osaleda, andke meile sellest aegsasti teada e-aadressil arenduskeskus@hiiumaa.ee

Lisainfo: Liis Remmelg, tel 5055709, e-post liis.remmelg@hiiumaa.ee