Kontakt

Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: arenduskeskus@hiiumaa.ee
Registrikood: 90014030
Arveldusarve number (IBAN): 
EE112200221067886758 (Swedbank)
EE831010220214540223 (SEB)
 
Kontor on avatud äripäevadel kell 9:00 - 17:00. 
Lõuna 12:00- 13:00.
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 5305 4053 (ettevõtluskonsultant) või  tel 5345 9558 (MTÜ konsultant Kaja Sõrmus)
 

Töötajad

Ametinimetus

Nimi

Telefon

E-post

Ruum

Juhataja

Liis Remmelg 

505 5709

liis.remmelg@hiiumaa.ee

 1

MTÜ konsultant / programmide koordinaator

Kaja Sõrmus

53459558

kaja.sormus@hiiumaa.ee

 1

Saaremaa ja Hiiumaa ettevõtluskonsultant (starditoetus, alustav ettevõtja) Tiia Naagel

5204428

tiia@sasak.ee

 

Ettevõtluskonsultant (investor)

Ilmi Aksli

53420425

ilmi.aksli@hiiumaa.ee

 27

Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant

Sulev Alajõe

511 2878 

sulev.alajoe@eas.ee

 

Ekspordi- ja ettevõtluskonsultant

(tegutsevad, kasvusooviga ettevõtted)

Jaanus Pihelgas

5017171

jaanus@sasak.ee

 

Noorte ettevõtluskonsultant

Henri Reeder

56624812

henri.reeder@hiiumaa.ee

 1

Projektijuht

Katrin Sarapuu

53415285

katrin.sarapuu@hiiumaa.ee

 1

Raamatupidaja

Silva Jõemaa

58864454

silva.joemaa@hiiumaa.ee

 1

Turismi- ja turundusspetsialist

 

 

 

 1

Turismiinfospetsialist 

Mariliis Aiaste

504 5393

mariliis.aiaste@hiiumaa.ee

 TIK Hiiu 1, Kärdla

Digiturundusspetsialist Triin Vasli 5229435  triin.vasli@hiiumaa.ee  1


Arenduskeskusel on järgmised meililistid:

koolide õpetajad - vastutab Henri Reeder

ettevõtjad - vastutab ettevõtluskonsultant

turism (3 erinevat - poed, toitlustus, majutus) - vastutab Mariliis Aiaste

MTÜd - vastutab Kaja Sõrmus

külaseltsid - vastutab Kaja Sõrmus

Kui soovite liituda mõne eelpool nimetatud meililistiga, võtke palun ühendust vastutajaga.

 


Vaata suuremat kaarti