Kontakt

Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: arenduskeskus@hiiumaa.ee
Registrikood: 90014030
Arveldusarve number (IBAN): 
EE112200221067886758 (Swedbank)
EE831010220214540223 (SEB)
 
Kontor on avatud äripäevadel kell 9:00 - 17:00. 
Lõuna 12:00- 13:00.
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 5305 4053 (ettevõtluskonsultant Mari-Liis Hirv) või  tel 5345 9558 (MTÜ konsultant Kaja Sõrmus)
 

Töötajad

Ametinimetus

Nimi

Telefon

E-post

Ruum

Juhataja

Liis Remmelg 

505 5709

liis.remmelg@hiiumaa.ee

 1

Nõukogu esimees 

Omar Jõpiselg

516 5600

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

 

MTÜ konsultant / programmide koordinaator

Kaja Sõrmus

53459558

kaja.sormus@hiiumaa.ee

 1

Ettevõtluskonsultant Mari-Liis Hirv 53054053 mari-liis.hirv@hiiumaa.ee  1

Ettevõtluskonsultant (investor)

Ilmi Aksli

53420425

ilmi.aksli@hiiumaa.ee

 27

Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant

Sulev Alajõe

511 2878 

sulev.alajoe@eas.ee

 

Lääne-Eesti piirkondlik ettevõtluskonsultant

(kasvusooviga tegutsevad ettevõtted)

 

 

 

 

Noorte ettevõtluskonsultant

Henri Reeder

56624812

henri.reeder@hiiumaa.ee

 1

Projektijuht

Katrin Sarapuu

53415285

katrin.sarapuu@hiiumaa.ee

 1

Raamatupidaja

Silva Jõemaa

58864454

silva.joemaa@hiiumaa.ee

 1

Turismi- ja turundusspetsialist

Anne-Ly Torstensson

56060711

anne-ly.torstensson@hiiumaa.ee

 1

Turismiinfospetsialist

Kersti Viiol

504 5393

kersti.viiol@hiiumaa.ee

 TIK Hiiu 1, Kärdla

IT spetsialist

Tõnis Aljas

 

tonis.aljas@hiiumaa.ee

 

Digiturunduse spetsialist Kaarin Vask 5027114  kaarin.vask@hiiumaa.ee  

Maakondliku infoportaali www.hiiumaa.ee toimetaja

MTÜ Hiidlane

57877789

toimetus@hiiumaa.ee

 

Arenduskeskusel on järgmised meililistid:

koolide õpetajad - vastutab Henri Reeder

ettevõtjad - vastutab Mari-Liis Hirv

turism (3 erinevat - poed, toitlustus, majutus) - vastutab Kersti Viiol

MTÜd - vastutab Kaja Sõrmus

külaseltsid - vastutab Kaja Sõrmus

Kui soovite liituda mõne eelpool nimetatud meililistiga, võtke palun ühendust vastutajaga.

 


Vaata suuremat kaarti