Kontakt

Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: arenduskeskus@hiiumaa.ee
Registrikood: 90014030

KMKR: EE102044773

Tehingupartneri kood: 166304

Arveldusarve number (IBAN): 

EE794204278617879708

SWIFT/BIC: EKRDEE22

Coop Pank AS

 

 

Kontor on avatud äripäevadel kell 9:00 - 17:00. 
Lõuna 12:00 - 13:00.
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 53420425 (ettevõtluskonsultant) või  tel 5345 9558 (MTÜ konsultant Kaja Sõrmus)
 

Töötajad

Ametinimetus

Nimi

Telefon

E-post

Ruum

Juhatuse liige Liis Lukas 5115788 liis.lukas@hiiumaa.ee  1

Raamatupidaja-juhiabi

Silva Jõemaa

58864454
silva.joemaa@hiiumaa.ee

 

 1

MTÜ konsultant / programmide koordinaator

Kaja Sõrmus

53459558

kaja.sormus@hiiumaa.ee

 1

Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant Mihkel Kärg 58513607 mihkel.karg@eas.ee

 

 

Ettevõtluskonsultant 

KredEx korteriühistu meetme konsultant

Ilmi Aksli

53420425

ilmi.aksli@hiiumaa.ee

 1

Ekspordi- ja ettevõtluskonsultant

 

Jaanus Pihelgas

5017171

jaanus@sasak.ee

 

Noorte ettevõtluskonsultant

Henri Reeder

56624812

henri.reeder@hiiumaa.ee

 1

Projektijuht Siim Piirak 53313304 siim.piirak@hiiumaa.ee  1
Projektijuht (lapsehoolduspuhkusel) Angela Koit 5041337 angela.koit@hiiumaa.ee  1

Turismiklastri juht

Kristel Üksvärav

5156329

kristel.uksvarav@hiiumaa.ee

 1

Turismiklastri turundusjuht Kadri Tasa 57875744 kadri.tasa@hiiumaa.ee  

Andmehaldusspetsialist

Mariliis Aiaste

53435525

mariliis.aiaste@hiiumaa.ee

 1
Hiiumaa ja Saare maakonna kestliku turismi arengu koordinaator Anne-Ly Torstensson 56060711 anne-ly.torstensson@hiiumaa.ee  


Arenduskeskusel on järgmised meililistid:

koolide õpetajad - vastutab Henri Reeder

ettevõtjad - vastutab Ilmi Aksli

turism (3 erinevat - poed, toitlustus, majutus) - vastutab Mariliis Aiaste

MTÜd - vastutab Kaja Sõrmus

külaseltsid - vastutab Kaja Sõrmus

Kui soovite liituda mõne eelpool nimetatud meililistiga, võtke palun ühendust vastutajaga.

 


Vaata suuremat kaarti