All-Energy exhibition and conference 2020

Hiiumaa Arenduskeskus korraldab 2020. aastal ettevõtjatele külastuse rahvusvahelisele messile: taastuvenergeetika mess ja konverents All-Energy Exhibition & Conference.
 
Maakondlike arenduskeskuste poolt korraldatavate messikülastustega saavad ettevõtjad parema ülevaate erinevatel turgudel toimuvast ning saadud kogemused motiveerivad tegelema oma ettevõttes tootearendusega uutele turgudele sisenemiseks. Innustame osalejaid otsima ja märkama võimalusi oma ekspordi kasvatamiseks. Loome ettevõtetele võimaluse viia end kurssi uute toodete ja tehnoloogiatega, millega tuleb konkureerida rahvusvahelisel turul. Messikülastustega luuakse eeldus eksporti toetava suhtlusvõrgustiku tekkimiseks Eesti ettevõtete seas.
Messikülastustest võivad osa võtta kõik Eesti Äriregistrisse kantud äriühingud, kes vastavast messist kasu võiksid saada. Registreerunute hulgast valiku tegemisel on eelistatud ekspordipotentsiaaliga ettevõtted. Messikülastused on tasulised, täpsem osalustasuinfo vastava messi tutvustuslehel.
 
Registreerimine 2020. aasta messikülastusele All-Energy Exhibition & Conference on avatud kuni 31. jaanuarini 2020.
 

Toimumiskoht: Glasgow, SEC (Šotimaa, Suurbritannia)

Kuupäevad: 12.-14. mai 2020 (mess toimub 13.-14.05.2020)

Valdkond: All-Energy on Ühendkuningriigi juhtiv taastuvenergisündmus, kus tutvustatakse uusimaid energiavarustuse ahela tehnoloogiaid ja teenuseid ning nii era- kui ka avaliku sektori energiatarbijaid, arendajaid ja investoreid. All-Energy pakub hindamatuid kontakte 7000 ostja ja 350 taastuva lahenduse tarnija vahel.

Messi ametlik veebileht: https://www.all-energy.co.uk/

Messil osalemise hind (kuni 50% kogumaksumusest, teise poole katab messitoetus)

305,85 € / kaheses toas (täishind 611,70 €)
376,60 € / üheses toas (täishind 753,20 €)
Üheste tubade arv on piiratud, palun andke oma soovist varakult teada.
 

Omaosalus sisaldab: lend sihtkohta ja tagasi, transport lennujaama ja hotelli vahel saabudes, transport hotelli ja lennujaama vahel lahkudes, majutus.

Omaosalus ei sisalda: reisikindlustust, turismimaksu (kui selline on kehtestatud, siis tuleb tasuda otse hotelli, paar eurot öö eest), transporti hotelli ja messikeskuse vahel, messikülastusele registreerimist, muid kulutusi.

Osalemiseks tuleb täita ja digiallkirjastada Registreerimisleht, grupi suurus on piiratud!
Messil osalemise tagab õigeaegne ettemaksuarve tasumine.
Osalemisankeedi allkirjastamisega kinnitate, et olete tutvunud ja nõustute reisitingimustega (leiate lehe lõpust).
Kui ettevõte kuulub kontserni, täida lisaks kontsernipuu vorm SIIN.
 
Palume digiallkirjastatud ankeet saata 31. jaanuariks 2020 aadressile: ilmi.aksli@hiiumaa.ee
 
Messile registreerimine on tasuta: seda tuleks igal osalejal iseseisvalt teha. Märkige ära nii All-Energy messi kui Dcarbonise konverentsi külastamise huvi SIIN.
 
Reisiplaan:
T 12.05 Tallinn - Stockholm            kl 10:45-10:45 
T 12.05 Stockholm – Edinburgh    kl 11:40-12:55
T 12.05 Transfeer Edinburgh – Glasgow kestvus kuni 1,5 h
 
Majutus: 2 ööd Hotell Campanile Glasgow*** (messikeskusest 500 m)
Messikülastus ja konverentsil osalemine: K 13.05 kl 9.00-18.00; N 14.05 9.00-11.30
 
N 14.05 Transfeer Glasgow – Edinburgh kestvus kuni 1,5 h
N 14.05 Edinburgh - Stockholm     kl 15:10-18:20
N 14.05 Stockholm – Tallinn          kl 20:55-22:55
 
NB! Grupi suurus kuni 15 osalejat, registreerimistähtaeg 31. jaanuar 2020.
NB! Palun arvestage, et reisidokumendina oleks kaasas teie kehtiv pass!
 
REISITINGIMUSED:
 • Nimede muutmine, reisi tühistamine ja lisateenuste ostmine toimub lisatasu eest, vastavalt reisikorraldaja või vastava teenusepakkuja hinnakirjale.
 • Reisi tühistamise korral omaosalust ei tagastata.
 • Juhul kui messist loobumine/messireisi tühistamine või reisija andmete muutmine toimub pärast reisikorraldaja poolt määratud tühistustähtaega või kui jätate messireisile ilmumata, olete kohustatud tasuma ka teise poole (50%) messireisi kogumaksumusest.
 • Olen kursis, et Maakondlike Arenduskeskuste poolt messikülastuste korraldamisele kulutatud summad loetakse vähese tähtsusega riigiabiks (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa ettevõtte mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st. Kontrolli oma VTA jääki SIIN!
 • Kinnitate, et olete kursis komponentidega, mida reisipakett sisaldab (vastav info on messi kirjelduses).
 • Kinnitate, et olete teadlik iseseisvast messikülastuse registreerimise kohustusest (vastav info ja viide on messi kirjelduses).
 • Nõustute isikuandmete saatmisega teenusepakkujatele riiki või riikidesse, kus ei ole Isikuandmete Kaitse Üldmäärusega ega sellega võrdsustatud kaitset tagatud.
 • Nõustute isikuandmete töötlemisega, mis võib sisaldada muuhulgas ka edaspidiste pakkumiste saatmist.
 • Nõustute teabe saamisega inglise või muus võõrkeeles (hotellibroneeringud, lennuki pardakaardid, transfeeri vautšerid, messikülastuse kinnitus vms.).
 • Kinnitate, et ostes reisiteenust teistele isikutele, omate neilt kõiki vajalikke õigusi ning olete vastutav info ja dokumentide edastamise ja andmete õigsuse eest.
 • Olete kursis soovitusega teha messireisi toimumise ajaks reisi- ja/või reisitõrkekindlustus omale sobiva teenusepakkuja juures isikliku lisakuluna.
NB! Korraldaja jätab endale õiguse reisplaanide muutmiseks. Messikülastus toimub piisava arvu huviliste olemasolul. Vastutav reisikorraldaja on AS Karol.
 
Messikülastused toimuvad Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.
 
Lisainfo: Ilmi Aksli / ilmi.aksli@hiiumaa.ee / (+372) 53420425