Tere tulemast Lääne-Eesti Turismikonverentsile 16. ja 17. novembril Pärnusse STRAND SPA- ja Konverentsihotelli!

Hea ettevõtja, turismiasjaline, koostööpartner!

Tore on Teid kõiki kutsuda iga-aastasele Lääne-Eesti regiooni turismi aastasündmusele. Seekordne järjekorralt juba VI konverents on teemaga „Muutusteks valmis?".  Konverentsil teeme ülevaate Eesti ja Lääne regiooni seisust ja sihtidest, sihtkoha koostööst ja edukatest sihtkohamudelitest, uutest turgudest ja külalistest, uute oskuste vajadusest ja koostöövõimalustest. Arutame, kas ja kuidas oleks mõistlik edasi liikuda. Naudime ka head võimalust lihtsalt üksteisega koos olla ja turismiteemadel vestelda.

16. novembri konverentsipäeva õhtul toimub pidulik õhtusöök ja Lääne-Eesti parimate turismitegijate tunnustamine. Vaata konkursi infot siit.

Konverentsi programm ja registreerimine konverentsile toimub siin. Osalemiseks palume end registreerida hiljemalt 7. novembriks.  Konverentsi osalustasu on 25 eurot, pidulikul õhtusöögil osalemise tasu 20 eurot. Oleme palunud teha hotellidel konverentsil osalejatele majutuse eripakkumine, mille hinnad ja broneerimise tingimused leiate samuti siit

Aastakonverentsi korraldavad MTÜ Lääne-Eesti Turism ja SA Pärnumaa Turism. Konverentsi toetavad EAS, Pärnu linn ja Pärnumaa Omavalitsuste Liit. 

Kohtumiseni Pärnus 16. ja 17. novembril!

MTÜ Lääne-Eesti Turism 

SA Pärnumaa Turism

Jälgi meid