Ärimudeli praktikumi ja Tootearenduse meistriklassi on võimalik kandideerida kuni 15. juunini

EAS-i ja BDA Consultingu koostöös toimuvatesse Ärimudeli praktikumi ja Tootearenduse meistriklassi programmidesse oodatakse osalejaid kuni 15. juunini.

Info programmide kohta:

Ärimudeli praktikum

Ärimudeli praktikumis saavad ettevõtted tegeleda uute kasvuvõimaluste otsimisega näiteks läbi äri digitaliseerimise võimaluste.

Sügisel on võimalik valida kahe grupi vahel:

I grupi koolituste ajad: 06.09; 27.09; 11.10; 25.10; 08.11
II grupi koolituste ajad: 26.09; 10.10; 24.10; 07.11; 28.11
Ärimudeli praktikum koosneb 5 koolituspäevast ning mentori toest. Praktikumi viivad läbi rahvusvahelise kogemusega koolitaja ja mentorid. Koolitajate ja mentoritega saate tutvuda siin.

Praktikumi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 540 eurot +km. Praktikumi ülejäänud maksumuse summas 5088.60 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Tootearenduse meistriklass

Tootearenduse meistriklassis saavad ettevõtted kaasajastada oma tootearendusprotsessi ja omandada uusi tootearenduse metoodikaid (disainmõtlemine, prototüüpimine, testimine jne), samuti tegeleda programmi jooksul mõne uue tooteidee väljatöötamisega.

Sügisene grupp alustab 27.09. Programm on üsna pikk ja põhjalik - 9 koolituspäeva + 30 h mentorlust ja kestab ca 7 kuud. Selle ajaga jõuab palju ära teha. Meistriklassi viivad läbi rahvusvahelise kogemusega koolitaja ja mentorid. Koolitajate ja mentoritega saate tutvuda siin.

Meistriklassi osalemistasu ettevõtte kohta (2-3 osalejat) on 1900 eurot +km. Programmi ülejäänud maksumuse summas 10 950 eurot katab Euroopa Regionaalarengu Fond. Osalustasu on võimalik tasuda osade kaupa.

Mõlemasse programmi saab sooviavaldusi esitada kuni 15. juunini.

Jälgi meid