Kuulutused

Koolitus: Logistika ja tarneahela juhtimine praktikas. 08 jaanuar 2019

KOOLITUS HIIUMAAL

8. jaanuaril 2019 Tuuru majas

Täienduskoolitus on praktilise suunitlusega, kuidas korraldada tegevust nii, et kõik võimalikult kuluefektiivselt ja paindlikult sujuks. Mis on logistika ja tarneahela peamised trendid, turu arengusuunad, hinnakujunduse mõjurid jms.

Kogunemine ja tervituskohv

Tutvustus ja õppepäeva ülevaade

Logistika ja tarneahela juhtimise

peamised trendid

1. Sissejuhatus logistikasse ja tarneahela juhtimisse.

2. Logistikajuhi ja tarneahela juhi kompetentsid

3. Maailmatrendid ja peamised Eesti turu arengusuunad logistikas ja tarneahela juhtimises

Mõjurid logistikaettevõtte

tegevuses

1. Võtmetegevusnäitajad logistikas (transpordiettevõtte, varude juhtimise, ostutegevuse jms näitel)

2. Hinnakujunduse mõjurid ja nende roll

3. Veohindade tarifitseerimine

Praktiline ülesanne I

Kriitiliste võtmetegevusnäitajate tuvastamine tulenevalt ettevõtte põhitegevusest.

Lõuna

osalejate oma kuludega

Kuluefektiivsus logistikas

1. Logistikaprotsess ja selle elemendid

2. Logistikaprotsessi optimeerimine ettevõttes

3. Logistikaprotsessi mõõdikute mõju kuluefektiivsusele

Tarneahela paindlikkus

1. Logistilised süsteemid tarneahelas tarne- ja jaotusvõrkude näitel.

2. Tarneahela strateegilise juhtimise süsteem ning tarneahela efektiivsuse juhtimine

3. Äriprotsessid ja digitaalne tarneahel.

Praktiline ülesanne II

Logistikaprotsessi kaardistamine ning selle positsioneerimine tarneahelas.

Lõpetamine

Küsimused ja vastused, Diskussioon

Osalustasu on 48.00 eurot (sisaldab käibemaksu 20%).

Registreerimine https://surveer.com/s/W49FY33P

Koolitaja Jelizaveta Janno, MSc on Tallinna Tehnikakõrgkooli Logistikainstituudi lektor.