Kuulutused

Tasuta IT abi

HIIUMAA TURUNDUS JA IMMIGRATSIOONI TURUNDUSSTRATEEGIA NING KODULEHE LÄHTEÜLEASNDE KOOSTAMISEKS KUULUTATI VÄLJA RIIGIHANGE

Riigihanke esemeks on kuni 5-aastase Hiiumaa maakonna sihtkoha ja immigratsiooni turundusstrateegia ning sellele vastava(te) vähemalt 3-aastas(t)e detailse(te) tegevuskava(de) väljatöötamine ning veebilehe www.hiiumaa.ee kaasajastamise lähteülesande loomine. Täpsem riigihanke eseme kirjeldus ja sellele esitatud nõuded leiate riigihangete registrist

Pakkumuste esitamise tähtaeg on 09.08.2018 kell 11:00

Juhime tähelepanu, et tulenevalt riigihangete seadusest on rangelt keelatud igasugune registriväline suhtlus võimalike pakkujatega (ka kõige lihtsamates detailides) palume kõik pöördumised esitada riigihangete registri vahendusel läbi teabevahetuse.