Kuulutused

Tasuta IT abi

Hiiumaa tublimad vabaühendused 2018 on selgunud

2018. aastal laekus tublimate tunnustamiseks 8 kategoorias 39 ettepanekut.

Kõigist esitatud kandidaatidest valis komisjon välja igas kategoorias kolm tublimat.

foto: Harda Roosna

Parim kodanikuühendus 2018 – MTÜ Hiiumaa Kino

Nominendid: Kärdla Nukuteater ja Hiiumaa loovisikute vabaühendus HiKu

Uuenduslik algatus 2018 – Kärdla Purjutuur

Nominendid: Sõru Merekool ja Sõruotsa Kogukonnapäev; Hiiumaa 1. öölaulupidu

Koosmeelekandja 2018 - Katrin Visnapuu

Nominendid: MTÜ Sõle segajad ja Kärdla kohvikutepäev

Pärandikandja 2018 – Klubi Pühalepa Vanamehed MTÜ

Nominendid: Hiiu Öko ja Hiiumaa Käsitööselts

Parim vabatahtlik organisatsioon 2018 – Hiiumaa Õpilasmalev

Nominendid: Hiiumaa Ralliklubi ja Swedbanki Kärdla kontor

Parim vabatahtlik 2018 – Kersti Ojasalu

Nominendid: Allard Kerves ja Margus Kastein

Kodanikuühiskonna toetaja 2018 – AS Jetoil

Nominendid: Katrin Visnapuu ja Jaanika Küttim

Hooliv kodanik 2018 – Tõnis Ülemaantee

Nominendid: Silvi Orvik ja Rinno Lige

Komisjoni kuulusid Moonika Raudsepp Politsei- ja Piirivalveametist, Karin Kokla ja Piret Sedrik Hiiumaa Vallavalitsusest, Liis Remmelg Hiiumaa Arenduskeskusest ja Ester Tammis Kodukant Hiiumaast.

Kandidaatide tänamine ja tunnustuste üleandmine toimus 27. novembril 2018 Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas.

Tunnustamist korraldab ja rahastab Hiiumaa Arenduskeskus koostöös Kodanikuühiskonna Sihtkapitali ja Kodukant Hiiumaaga.

Lisainfo:

Kaja Sõrmus