Uudised

« Tagasi

Ettevõtlusküla tuleb taas Hiiumaale

Möödunud aastal väga populaarseks saanud Ettevõtlustänava töötoad tulevad Hiiumaale ka sel aastal. MTÜ Ettevõtlusküla annab seekord koolituse ka gümnaasiumiõpilastele.

Ettevõtlusküla on erinevas vanuses lastele ja noortele mõeldud ettevõtluse, majanduse ja finantskirjaoskuse aluseid tutvustav simulatsioonimäng. Ettevõtlusküla mängus jagatakse mängijad meeskondadesse. Iga meeskond hakkab esindama üht ettevõtet ning täitma ettevõttega seotud ülesandeid. Õppe-eesmärk on ettevõtlusalase mängu abil arendada õppijate ettevõtlikkust ja ettevõtlusalaseid pädevusi.

Seekord viiakse läbi 2 lasteaia-, 4 põhikoolimängu ja 1 gümnaasiumi koolitus. 3. ja 5. oktoobril toimuvaid põhikoolimänge pakutakse sel aastal eelisjärjekorras koolidele, kes eelmisel aastal mängudes ei osalenud. Vabaks jäänud mängudele saab registreerida aadressil: henri.reeder@hiiumaa.ee

Gümnasistidele korraldatakse 4. oktoobril koolitus "Mina? Ettevõtja!?" Koolituse esimeses osas räägitakse ettevõtja mõtteviisist ja leiatakse vastused küsimustele: Kuidas mõtleb ettevõtja? Millised on ettevõtja väljakutsed? Kas mina võiks olla ettevõtja? Mida oodata tulevikult ja kuidas mina saan ise tulevikku luua?

Koolituse teises osas mängitakse praktilist koolitusmängu "Ärilahing", mille jooksul puudutatakse järgmisi teemasid: Kuidas on olla alustava ettevõtja kingades? Ideede leidmine, Turu-uuring ja müük, Ärimudeli testimine ja koostamine.

Algklasside mäng - Ettevõtlik pere

Põhikooli mäng - Ettevõtlik kodanik

 

 

 


Jälgi meid