Kuulutused

Tasuta IT abi

E-turunduse arenguprogramm Hiiumaa ettevõtjatele

KOOLITUSED HIIUMAAL Rannapaargus.

Eesmärgiks edendada Hiiumaa ettevõtja, avaliku sektori organisatsiooni ja kodanikeühenduse  turundusteadlikkust, läbi mille oleks võimalik arendada organisatsioone seesmiselt ning maakonna kuvandit tervikuna.

Selleks korraldame koolitused Hiiumaal, mille eesmärgiks on anda osalistele ülevaade kaasaegsetest turundustrendidest ja õpetada reaalselt kasutama kaasaegseid turundustööriistu. Alustamiseks ja pildil olemiseks ei ole ilmtingimata vaja üüratut eelarvet ja meediaagentuuri. Rõhume just neile asjadele, mida igaüks ise enda huvides ära teha saab, üsna lihtsa vaevaga, piisab vaid tahtest ja pealehakkamisest.

Kui senised turunduskoolitused on reeglina ühepäevased ja kõiki teemasid pinnapealselt käsitlevad, siis selle arenguprogrammi põhirõhk on süviti minemisel ja kaasategemisel. Iga turundusteadlik organisatsioon ja ettevõte mängib sihtkohaturunduses järjest enam rolli ning meie ülesandeks on selliste potentsiaalsete organisatsioonide turundusteadlikkuse kasvatamine, koostööks motiveerimine ja üldisesse mainekujundusse kaasamine.

Koolitused Hiiumaal toimuvad kohvikus Rannapaargu, kell: 10:00 - 16:00

Koolituste ajakava

19.10.2018       „Kuidas internetis turundada nii, et see ei oleks mitte kulu, vaid investeering – Strateegiast taktikaliste tööriistadeni". Koolitaja Timo Porval, digiagentuur Lavii. www.lavii.ee

26.10.2018        „Kaasaegsed turundustrendid ja tööriistad". Koolitaja Taavi Tammpere, Sotsiaalmeediaagentuur Social Fly. www.socialfly.ee

02.11.2018         „Veebiloomise A ja O – lähteülesande püstitus ja protsess üldisemalt". Koolitaja Priit Pedastsaar, Loovagentuur Elixir. www.elixir.ee

16.11.2018          „Kodulehe optimeerimine otsingumootoritele – Kuidas olla otsingumootorites nähtav, reklaami eest maksmata?" Koolitaja Priit Kallas, DreamGrow Digital. www.dreamgrow.ee

23.11.2018          Veebiloomise A ja O – teine osa. Koolitaja Priit Pedastsaar, Loovagentuur Elixir. www.elixir.ee

Hind: Ühele osalejale 40 eurot, millele lisandub käibemaks.

Arenguprogrammis osalemiseks on vaja eelnevalt registreerida. Seda saab teha SIIN!
Arenguprogrammis saab osaleda üks inimene ettevõtte kohta. Vabade kohtade olemasolul on võimalik osaleda mitmel inimesel ühest ettevõttest. Registreerimine lõppeb 11. oktoobril kell 12:00! Registreerimine on uuesti avatud, tänu vabanenud kohtadele.

NB! Kohtade arv on piiratud.

Lisainfo: tonis.laanemae@hiiumaa.ee ja tel 53054053

Turundusalased koolitused Hiiumaal toimuvad tänu rahastajale: Leader programm, MTÜ Hiidlaste Koostöökogu

Koolitused Hiiumaal vastavalt teie soovile ja teie organisatsiooni vajadustele! Hetkel täitmisel olevad koolitused Hiiumaal on leitavad meie koolituskalendrist. Ootame ka sinu soove ja ettepanekuid, et korraldada järgmine koolitus Hiiumaal just sinu jaoks! Saada oma mõtted: arenduskeskus@hiiumaa.ee