Kontakt

Sihtasutus Hiiumaa Arenduskeskus
Vabrikuväljak 1, 92411 Kärdla
Telefon: 5886 4454
E-post: arenduskeskus@hiiumaa.ee
Registrikood: 90014030
Arveldusarve number (IBAN): 
EE112200221067886758 (Swedbank)
EE831010220214540223 (SEB)
 
Kontor on avatud äripäevadel kell 8:30 - 17:00
Konsultatsiooniks on soovitav eelnevalt registreerida tel 5886 4454
 

Töötajad

Ametinimetus

Nimi

Telefon

E-post

Ruum

Juhataja

Liis Remmelg 

505 5709

liis.remmelg@hiiumaa.ee

18

Nõukogu esimees 

Omar Jõpiselg

516 5600

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

 

MTÜ konsultant / programmide koordinaator

Kaja Sõrmus

53459558

kaja.sormus@hiiumaa.ee

21

Ettevõtluskonsultant (investor)

Ilmi Aksli

53420425

ilmi.aksli@hiiumaa.ee

27

Lääne-Eesti piirkondlik investorkonsultant

Sulev Alajõe

511 2878 

sulev.alajoe@eas.ee

 

Lääne-Eesti piirkondlik ettevõtluskonsultant

(kasvusooviga tegutsevad ettevõtted)

Urmas Treiel

516 5788 

urmas.treiel@arenduskeskused.ee

 

Noorte ettevõtluskonsultant

Henri Reeder

56624812

henri.reeder@hiiumaa.ee

18

Projektijuht

Katrin Sarapuu

53415285

katrin.sarapuu@hiiumaa.ee

16

Raamatupidaja

Silva Jõemaa

58864454

silva.joemaa@hiiumaa.ee

18

Turismi- ja turundusspetsialist

Anne-Ly Torstensson

56060711

anne-ly.torstensson@hiiumaa.ee

18

Turismiinfokonsultant

Mari-Liis Hirv

504 5393

mari-liis.hirv@hiiumaa.ee

 

Hiiumaa rohelise märgi projektijuht

Marta Eller

56949742

hiiumaarohelinemark@gmail.com

 

IT spetsialist

Tõnis Aljas

 

tonis.aljas@hiiumaa.ee

 

IT praktikant Henna Blomster 56330556 henna.blomster@hotmail.com  

Maakondliku infoportaali www.hiiumaa.ee toimetaja

MTÜ Hiidlane

57877789

toimetus@hiiumaa.ee

 

Arenduskeskusel on järgmised meililistid:

koolide õpetajad - vastutab Henri Reeder

ettevõtjad - vastutab Ilmi Aksli

turism (3 erinevat - poed, toitlustus, majutus) - vastutab Anne-Ly Torstensson

MTÜd - vastutab Kaja Sõrmus

külaseltsid - vastutab Kaja Sõrmus

Kui soovite liituda mõne eelpool nimetatud meililistiga, võtke palun ühendust vastutajaga.

 


Vaata suuremat kaarti