Noorte äriideede programm

 

Registreerimine üritustele: https://goo.gl/forms/ZIb7ZIqhS1oFH1ZG2

 

PROGRAMMIST

TTÜ Mektory Tehnoloogiakooli ja Swedbank koostöös alustati 2015. aastal üle-eestilise Bright Minds programmiga, mis tutvustab põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele start-up maailma ja julgustab noori oma ideid teostama.

Tegemist on neljakuulise koolitusprogrammiga, mis lõppeb äriideede konkursiga. Koolitustel õpitakse ideede genereerimist, meeskonnatööd, turu olemust ning määratletakse oma idee sihtrühm ja konkurendid. Koos mentoritega asutakse oma ideed arendama ja viimasel turunduse koolituspäeval õpitakse seda ka pitchima.

Kolme hooaja jooksul on programmis osalenud üle 1000 õpilase. Loe Bright Minds programmist täpsemalt

 

BRIGHT MINDS HIIUMAAL

Alates 2016 on koolinoorte äriideede programmi BRIGHT MINDS viidud läbi ka Hiiumaal. 2016/17 koolitusprogramm toimus ühena viiest maakonnast Hiiumaal, Kärdlas viidi läbi koolitused "Äriideede genereerimine ja meeskond" , "Toode ja turg" , "Müük ja turundus" ning "Onepager ja pitchimine".

Edasijõudnud viis meeskonda esitasid TTÜ Mektory keskusele oma äriidee, mida hindas komisjon. Parimad kaks võistkonda said osaleda oma idee esitlemise lihvimiseks esinemiskoolitusel Tallinnas. Kõik osalejad said osaleda ka finaalüritusel, kus selgitati välja võitja.

HOOAEG 2018/19

2018. aasta sügisel alustab Bright Minds taas, oodatud on kõikide Hiiumaa koolide õpilased. Kohale võib tulla juba olemasolevat ideed ja meeskonda arendama, aga ka täiesti uut ideed ja meeskonda otsima. Koolituspäevadel saab nõu ja tuge ka kohalikest ettevõtjatest mentoritelt.

Registreerimine: https://goo.gl/forms/gDzaN5zkQPgvJqKs1

Jooksev info koolituste ja ürituste kohta FB grupis: https://www.facebook.com/groups/1801719796732657/

Kontaktisik: Henri Reeder (henri.reeder@hiiumaa.ee)

 

Programm Bright Minds on ellu kutsutud TTÜ Mektory keskuse ja Swedbanki juhtimisel selleks, et innustada ja julgustada Eesti noori looma ja arendama uusi innovaatilisi ideid ja lahendusi, mis aitaks meie igapäevaelu lihtsamaks ja põnevamaks muuta. Programm annab noortele vajalikke teadmisi ideede arendamise, meeskonnatöö, turundamise ja ideede esitlemise vallas, samuti üldteadmisi ettevõtlus- ja majandusküsimustes. Koolitajateks on noored oma valdkonnas edukad ja tuntud ettevõtjad.